Aslan Burcu Neden Şanssız?

Aslan burçlarının astroloji içinde şanslarının kapalı olmasının en büyük nedeni büyük dik başlılığıdır. Bu dik başlılık onların karşılarına çıkan şansları göz ardı etmelerine neden olur. Bu durum önüne çıkan bütün şansları görmezden gelerek şansız olduklarına inanmalarını sağlar. Aslında astrolojide bu burç şanssız burçlar sınıfına girer.

Aslan Burcunun Aşk Şansızlığı

Hepimizin aşk şansı ile farklı görüşleri vardır. Kimine göre aşkta şanslı olmak 30 yaşına gelmeden evli mutlu çocuklu olmakken başka birine göre yakışıklı veya güzel maddi durumu iyi mutlu bir ilişki olabilir. Ama bu durum aslan burcunun aşktan yana şansının gülmediği gerçeğini değiştirmez. Aslında aşkta şansız değillerdir sadece egoları ve hırçın tavırları onların bu istenmeyen özeliklerini çekecek birini bulmalarının zaman almasına neden olur ve onlar da bu durumda kendilerini şansız addederler.

Aslan Burcunun İş Dünyasında Şanssızlığı

İşte Bu konuda aslan burçları oldukça şansızdır çünkü karakteristik yapıları emir almaya ve boyun eğmeye müsaade etmez ama hepimizin bildiği gibi iş dünyasında ilerlemek biraz boyun eğmek hatta yalakalık işidir. Bu sebeple aslan burçları iş dünyasında oldukça şansızdırlar ama liderlik vasıfları sayesinde kendi işlerinde oldukça başarılı olabilirler bu da onların her zaman en yükseğe çıkma isteklerinden kaynaklanır.

Aslan Burçlarının Açık söz Şansızlığı

Aslan burçlarının aslında en büyük şansızlığı gözü kara şekilde açık sözlü olmalarıdır bu durum her ne kadar etik olsa da onları hayatın her alanında onları geri çeker. Hayatta başarılı olmak düşüncelerini yüksek sesle düşünmemekten geçer bu durumda aslanlarım hayatlarında gelebilecekleri en yüksek noktaları açık sözlü olmaları şansızlığı yüzünden kaçıracaklardır ama bu durum değiştirilemez çünkü bu durum onların karakterlerine doğuştan işlenmiştir.

Aslan Burçlarının Engel Tanımama Şanssızlığı

Aslan burçlarının gözleri olabildiğince karadır ama bu durum her ne kadar iyi bir özellik gibi görülse de gene hayatın pratiğine uymaz. Aslan burçları her şeyi başarabileceklerine inanırlar bu durumda onları başaramayacağı şeylerin peşinden sürükler. Yenilgi nedir bilmezler ne olursa olsun akıllarına taktıkları şeyi yapabileceklerine inanırlar ama bazen gerçekleşmeyecek şeyleri de bilmek gerekir fazla gözü kara olmaları onları başaramayacağı bir işin peşinden fazlaca zaman kaybetmesine neden olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir