Zayıf Gösteren Kıyafet Hileleri

Giyimde ideal kombinasyonu yaratmak illa modaya uyumlu olarak giyinmekten geçmez. İdeal ve en şık kombinasyon size en yakışandır. En yakışanı bulmak ise bedeninizde bulunan kusurları gölgeleyecek olan seçimler ile tamamlanır. Bu gölgeleme işlemi özellikle alınan kiloların gizlemesi seçiminde kullanılabilir. Kiloların gizlenmesi işleminde ise kombinasyon hazırlığınızda zayıf gösteren kıyafet tasarımlarına yönelmeniz önerilir.

Siyah Elbise Kombini

Gece davetlerinde ya da iş yerinizde siyahın asaletine sığınabilirsiniz. Özellikle siyah dar elbise modelleri sizi olduğunuzdan daha zayıf gösterecek olan seçimlerdir.

Dik Kenar Çizgili Elbiseler

Dik kenar çizgilere sahip olan elbise modelleri daha zayıf gösteren kıyafet modelleri arasında yer alıyor. Bu tarz elbiseleri de hem iş yerinizde hem de özel davetlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Spor Şıklığı ile Kıyafet Hilesi Yaratma

Kot pantolon ve beyaz bir tişört tek başlarına zayıf gösterecek olan bir seçim değildir. Oldukça spor olan bu giyim üstüne alınacak siyah ceket ise sizi olduğunuzdan daha zayıf gösterecektir.

Spor Elbiseler

Spor modelle sahip olan elbise modelleri oldukça salaş olan seçimlere sahip olup daha zayıf görünmenizi sağlarken aynı zamanda hoş bir kombinasyonu günlük hayatınıza taşımanıza imkân sunar. Bu seçimlerde ise açık renkler yerine koyu tonlara sahip olan ve aşırı büyük olan desenlere sahip olmayan modellere yönelmeniz ise kıyafetinizin de önemli bir hile olup sizi zayıf gösterecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir