Bahçe ve Balkonlar Nasıl Daha Renkli Gösterilir?

Dış mekanlarınızı renklendirerek yaz ve kış kendinize daha gösterişli bir mekan yaratabilirsiniz. Bahçe ya da balkonlarınız camekan ya da pvc ile kapalı ise kendinize hem yeni bir yaşam alanı da yaratmış olursunuz. Dış mekanlarınızın güneş ışığını yeterli derecede almıyorsa LED ampuller ile ortamı daha aydınlık hale getirebilirsiniz.

bahçe
bahçe

Renkli Bahçe ve Balkon Dekorasyonu

Bahçeniz geniş ve güneş alıyorsa duvarlarına farklı kaplamalar yaparak ortamın daha canlı görünmesini sağlayabilirsiniz. Hasır ya da bambu koltuklar yerleştirebilir ve üzerine de renkli minderler koyabilirsiniz. Duvarlara ise küçük saksılarınızı yerleştirebileceğiniz küçük rafları monte etmeyi unutmayın.

Balkonlarınızı erzak odası olarak kullanacaksanız renkli ve desenli ahşap dolapları kullanabilir ve balkonlarınızın görünümünü değiştirebilirsiniz.

balkon dekorasyon fikirleri
balkon dekorasyon fikirleri

Yer minderleri ya da katlanılabilir masa takımı kullanarak da şirin bir görünün elde etmeniz mümkün. Balkonlarda kullanacağınız sandalyelere renkli yastıklar koyabilir ve renkli kilimlerle kombinleyebilirsiniz. Önemli olan ruhunuzu yansıtacak renklerle mekanınızı canlandırmak.

Bahçe ve balkon dekorasyonunu daha canlı ve renkli dekore ederek ferahlığını artırdığınız gibi misafirlerinizin de göz zevkine hitap edersiniz. Renkli lambalar, ilginç sehpalar, farklı renklerde boyanmış raflar ya da desenli kilimlerle dış mekanınızı yeniden canlandırın. Bahçenizin büyüklüğüne ya da şekline göre köşe takımı koyabilir ve günün yorgunluğunu renkli bir ortamda atabilirsiniz. Huzurlu bir bahçe ve balkon dekorasyonu ile yaz ve kış rahat günler geçirin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir