Nişan Süs Malzemeleri

Nişan organizasyonları için farklı konseptler yapılabilmektedir. Bu organizasyonlarda süslemeler oldukça önemlidir. Pek çok nişan organizasyonunun öncesinde ciddi bir hazırlık yapılmaktadır. İnsanlar en özel anlarının güzel görünmesi adına ellerinden geleni yaparlar.

Çiçek Süsleme Malzemeleri 

Çiçekler nişan günlerinin vazgeçilmez parçalarından biridir. Mekanın atmosferini değiştirmek ve şık bir görüntü elde etmek adına bu tarz nişan çiçekleri kullanılmaktadır.

Nişan organizasyonlarında canlı çiçek kullanılabileceği gibi bunun yanında cansız çiçekler de kullanılabilmektedir. Bu biraz da kişilerin zevklerine ve bütçelerine bağlı bir durumdur.

Nişan Süslemeleri

Nişanlarda kullanılan çiçeklerin farklı materyaller ile süslenmesi bu çiçeklerin daha şık görünmesine sebep olur. Çeşitli kurdela, sim, renkli kağıtlar ile nişan çiçeği süslenebilmektedir. Nişan çiçeği süs malzemeleri çeşitlilik gösterir. Bu malzemeler arasından zevkinize en uygun olanları seçmeniz mümkündür.

Bunun dışında nişan organizasyonlarında süsleme amaçlı farklı malzemeler de kullanılabilir. Balonlar, renkli mumlar, değişik süslemeler bunlardan bir kaçıdır. En unutulmaz anlardan biri olan nişanların daha güzel ve unutulmaz olması için bu süslemeler yapılmaktadır. Nişan çiçeği süs malzemeleri değişiklik göstermektedir.

Nişan ve Söz Hazırlıkları

Özellikle kız isteme olayı geleneklerimizden biridir. Çok eski zamanlardan beri Türk geleneklerinde kız isteme olayı vardır. Bu olayın daha unutulmaz olması için kız isteme ve nişan yapılacak mekanların süslemelerine de dikkat edilmektedir.

Kız isteme olaylarında gelin adayı damadın ailesine kahve yapmaktadır. Bu olayda kullanılan fincanlar değişiklik göstermektedir. Damat adayları için yapılan kahveler içinde ayrı fincanlar bulunur. Damat için özel fincanlarda tepsi ve bir tane fincan bulunmaktadır.

Damatlar için yapılan fincanların dış deseninde lale şeklinde desenler bulunmaktadır. Bu takımlar genellikle gümüş renginde olurlar. Bu tepsilere genellikle çiçekler de konulmaktadır. Tepsinin içine konan çiçekler damadın ve gelinin zevklerine uygun olur. Bu çiçeklerin kurdela ile süslemesi de yapılabilmektedir. Bu şekilde güzel bir görüntü elde edilmiş olur.

Nişan Aksesuarları

Nişan ve söz organizasyonları için çok farklı aksesuarlar vardır. Bu aksesuarlar arasından zevklerinize uygun olanları seçmeniz mümkündür. Nişan ve sözlerde pasta da yaptırılabilmektedir. Bu pastaların süslemeleri de oldukça şık olmaktadır.

Bunun yanında söz ve nişanlarda renkli balonlar ile de süslemeler yapılmaktadır. Bu balonlar süslemeler ile uyumlu yapılmaktadır. Gümüş renklerinde parlak balonlar çok daha fazla tercih edilmektedir.

Nişan Çiçeği Süslemeleri

Nişan çiçeği süslemeleri için oldukça fazla malzeme bulunur. Pek çok malzemeden yapılan kurdelalar arasından dilediğinizi inceleyebilir ve zevkinize uygun olanları seçebilirsiniz. Kurdelalar makaraya sarılı şekilde olmaktadır. Bu sayede istediğiniz kadar kurdelayı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bu şekilde yapılan süslemeler nişan çiçeklerinin daha şık ve zarif görünmesini sağlarlar. Bunun için nişan çiçeklerinin süslenmesine çok önem verilmektedir. Çiçekler için süsleme tülleri de bulunur. Bu tülleri seçerken çiçeklerinin renklerinin önüne geçmemesine özen göstermelisiniz. Eğer nişan çiçekleriniz tek bir renkten oluşuyorsa daha soft renklerde tüller seçmeniz gerekir.

Nişan çiçekleriniz birden fazla renkten oluşuyor ise daha renkleri tülleri seçmeniz de mümkündür. Nişan çiçeği süs malzemeleri adına paket ipleri de bulunmaktadır. Paket ipleri ile de çiçeklere şık bir hava katılabilmektedir.

Çiçekleri süslerken kalp şeklinde çubuklar da kullanmanız mümkündür. Bu sayede oldukça güzel bir hava yaratabilirsiniz.

Sepetler ve silikon tabancaları ile de nişan çiçeği hazırlanabilmektedir. Nişan çiçeği süslemek için pek çok pratik malzeme bulmanız mümkündür. Yapacağınız aranjmanlara uygun olan aksesuarları almak sizler için daha iyi olacaktır. Nişan çiçeği süslemeleri seçerken uygun fiyatlı malzemeler bulabilirsiniz. Böylece bütçeniz de sarsılmaz. Cazip fiyatlar ile nişan hazırlıkları yaparken çok fazla para harcamazsınız.

Nişan çiçek ürünleri için https://www.cicekmalzemeci.com/nisan-cicegi-sus-malzemeleri tıklayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir