Süet Etek Kombinleri Nelerdir?

Süet etekler, her yeni sezon farklı ve özgün tasarımlar ile karşımıza çıkan etek modelleri arasında yer alıyor. Feminen bir duruş yakalayabileceğiniz süet etekler aynı zamanda bohem bir stil yaratabilmeniz için de sizlere yardımcı olur.

Süet etekleri kış aylarında giymek istiyorsanız birbirinden şık kazaklar ile kombin yapmayı deneyebilirsiniz. Balıkçı yakalı ya da bisiklet yakalı kazaklar ile süet eteklerinizi sıkı bir uyum içerisinde kullanabilirsiniz. Süet etekler aynı zamanda gömlek modelleri ile birlikte de giyilebilir. Bu yılın süet etek modası arasında hardal renkli etekler bulunuyor. Bu renkteki eteklerinizi mavi renkli gömlekler ile birlikte giyebilirsiniz.

İş Hayatında Süet Etek Kombinleri

İş hayatında süet etek giymek istiyorsanız blazer ceket modellerini giymeyi deneyebilirsiniz. Daha soğuk havalarda ise deri ceket giyerek iş yaşantınızda süet etekleri kullanmaya başlayabilirsiniz. Breton model üstler ile de feminen bir görünüm yakalayabilirsiniz. Püsküllü bir süet etek giymek istiyorsanız daha sade parçalar ile kombin yapmanız gerekebilir. Püsküllü olan modeller fazla dikkat çekici etek modelleri olduklarından dolayı daha sade parçalar kullanmanız gerekiyor.

Gündelik, spor ve rahat bir stil yaratmak istiyorsanız kot ceket ve spor ayakkabıları süet etekleriniz ile birlikte giyebilirsiniz. Kış aylarında opak çoraplar ile kombinleyebileceğiniz bu etekler spor havaları ile size büyük bir rahatlık sağlayacaktır. Süet etekler ile çizme modellerini de kombinleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir