Dolgu Topuk Ayakkabı Rahatlığı

Uzun boylu olmak, daha yüksek görünmek hem kadın hem erkek pek çok kişi için güzellik kriterlerinden birisi. Bu kişiler eğer doğal boyu istediğinden az uzamış ise daha uzun görünmek veya boyunu uzatmak için çeşitli yöntemler kullanıyor.  Kadınalar için topuklu ayakkabı giymek de bu yöntemlerden bir tanesi.

dolgu topuk
dolgu topuk

Topuklu ayakkabı şıklığın, zarafetin önemli bir parçası. Giyilen kıyafetlerin göz alıcı hale gelmesinde büyük rolü var.  Ancak ne kadar yüksek topuk o derece rahatsız ayaklar ve ağrılar demek. Özel günlerinde bu rahatsızlığı göze alan kadınlar günlük hayatlarında hem topuklu giymek hem de rahat olmanın çarelerini buluyorlar.

Rahat Ayakkabı Trendi

Dolgu topuk ayakkabılar da bu çarelerden bir tanesi. Hem ince topuklular kadar yüksek hatta daha yüksek olabilir hem de sanki topuklu değilmiş gibi rahat. Yazlık sandalet modellerinden kışlık içten topuklu modellere, hatta esrarengiz gizli topuklulara kadar her mevsim giyilecek çeşitleri var. Modası geçmeyen bu modeller her daim gardırobunuzun gözdesi.

dolgu topuk ayakkabı
dolgu topuk ayakkabı

Her tür kombine uyum sağlayan bu modelleri her yerde giyebilirsiniz. Tatilde çiçekli elbiselerinizin, şortlarınızı altına mantar topuklu çiçekli ayakkabınızı giyerek çok rahat ve şık olabilirsiniz. Özel bir gecede uzun helen model elbisenizin altına en yüksek topuklulardan birisini seçerek uzun elbisenizin tadını çıkarabilirsiniz.

Düğününüzde dolgu topuklu bir gelin ayakkabısı giyerek gün boyunca tüm koşturmacada, fotoğraf çekim mekânlarında ve halay çekerken hiç zorlanmadan eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz.

Kışın kabanınızın ve paltonuzun boyunuzu kısa göstermesine müsaade etmeyin.  Dolgu topuk çizmelerinizle birikmiş sulara batmadan yürüyün.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir