Erkek Arkadaşınız Acaba Evliliği Düşünüyor Mu?

Genel olarak evlilik pek çok kadının en büyük hayallerinden bir tanesi. Buna bir de uzun süreli ve ciddi bir ilişkinin içerisinde olmak eklendiği zaman erkek arkadaşlarına karşı beklentileri hiç olmadığı kadar yüksek oluyor. Fakat kimi zaman erkek arkadaş evlilik konusunda aynı yüksek beklenti içerisinde yer almıyor. Bunu öğrenmenin ise pek çok farklı yolu bulunuyor.

evlilik
evlilik

Evlilik Konusunda Sizi Manipüle Ediyor Mu?

 Kadınlar evlenmeyi istese de bunu erkek arkadaşlarına açık olarak söyleyemiyorlar. Öyle ki ne kadar isteksiz görünmek istense de konu evliliğe geldiği zaman bir anda ısrar eden taraf onlar olmaktadır. Bunun sebeplerinden biri ise erkek arkadaşın kişiyi manipüle etmesidir.

Doğru Zamanın Gelmesi Mi Bekleniyor?

 Normalde evlilik için doğru zamanı beklediğini söyleyen erkek için olgun yakıştırması yapılır. Lakin bu aşamada dikkat edilmesi gereken en önemli şeylerden biri erkeğin kadını oyalayıp oyalamadığının belirlenmiş olmasıdır. Sürekli olarak bir şeyleri bahane eden erkek ne yazık ki evliliği istemiyor, kadını oyalıyordur.

evlilik düşüncesi
evlilik düşüncesi

Beraber Yaşamayı Mı Talep Ediyor?

Bazı erkekler evlilik öncesinde sevgilileri ile birlikte yaşamayı istiyorlar. Bu aşamada amaçları bir nevi deneme yapmayı düşünüyorlar. Halbuki akıllarında sevgililerini oyalamaktan başka bir şey olmuyor. Öyle ki birçoğunun aklında beraber yaşama fikri ile evlilik düşüncesinden karşı tarafı soğutmak geliyor. Dolayısıyla kadınların erkek arkadaşları ile bu konuda net olması gerekmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir